Новини

Зеленський поїхів до Ізраїлю лише для того, щоб зустрітись з Путіним – Чорновол

Зеленський поїхів до Ізраїлю лише для того, щоб зустрітись з Путіним – Чорновол

Президент Володимир Зеленський вирішив їхати до Ізраїлю лише для того, щоб зустрітись з російським керманичем Володимиром Путіним.

Таку думку в ефірі “Прямого” висловила народний депутат VIII скликання Тетяна Чорновол.

“В мене таке враження, що він взагалі не збирався їхати в Ізраїль, і зараз він поїхав тільки тому, що бажає зустрітися з Путіним. Тому що, якби українська дипломатія працювала, я вважаю, він би отримав слово… І те, що він там його не має – це означає, що завдання таке дипломатії просто поставлено не було і дипломатія над цим не працювала. І Зеленський поїхав зараз в Ізраїль, тільки маючи в планах зустріч з Путіним”, – пояснила вона, маючи на увазі, що Зеленський на форумі в Ізраїлі виступати не буде.

Чорновол переконана, що Зеленському у жодному разі не треба зустрічатися з Путіним.

“Зеленському не можна взагалі зустрічатися з Путіним, тому що наразі ці розмови відбуваються з позиції слабкості. Позиція сили тут у Путіна. І Путін насправді може в цих особистих розмовах будь-що говорити Зеленському. І ми не будемо знати, про що він говорить. І в якийсь момент Путін може просто Зеленському погрожувати життям – йому і його сім’ї. І може добиватися всього, чого завгодно від нього. Відповідно, ці зустрічі – це є найгіршим, що Зеленський робить”, – підкреслила Чорновол.

Народний депутат фракції “Європейської Солідарності” Ростислав Павленко звернув увагу на те, що про можливу зустріч Зеленського з Путіним ми знову дізнаємося з російських джерел.

Нагадаємо, в російських засобах масової інформації повідомили, що Зеленський і Путін можуть зустрітися в Ізраїлі.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.