Новини

Зеленський тримає Гончарука на посаді, щоб потім злити на нього весь негатив – Димов

Зеленський тримає Гончарука на посаді, щоб потім злити на нього весь негатив  – Димов

Чинний прем’єр-міністр України Олексій Гончарук потрібен президенту Зеленському для того, щоб злити на нього весь негатив і виглядати в очах суспільства “добрим царем”.

Про це в ефірі “Прямого” заявив керівник Центру суспільно-інформаційних технологій “Форум” Валерій Димов.

“Зрозуміло, що Гончарук піде зі своєї посади раніше, ніж Зеленський. Адже Гончарук потрібен президенту для того, щоб потім злити на прем’єра весь негатив. Щоб Зеленський знову виглядав добрим царем в очах громадян. Мовляв, роздавав прем’єру доручення, а він не впорався із поставленими завданнями”, – сказав експерт.

Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський не підтримав відставку прем’єрміністра Олексія Гончарука.

15 січня у мережі з’явився аудіозапис розмови нібито прем’єр-міністра Олексія Гончарука, у якій той жорстко критикує ділові якості президента, а також називає себе “профаном в економіці”. Зокрема, там йдеться про те, що президент Володимир Зеленський нічого не розуміє в економіці, але називає “баранами” усіх, хто з ним не згоден.

Раніше повідомлялося, що Кабмін проігнорував майже половину планів та задач, які доручив виконати президент України Володимир Зеленський.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.