Зеленський всупереч протоколу зустрівся в Омані з міністром, який співчував убивству іранського генерала Сулеймані
Під час поїздки до Оману Президент України Володимир Зеленський зустрівся з міністром, відповідальним за закордонні справи Султанату Оман, Юсуфом бін Аляві бін Абдаллою, який напередодні висловлював співчуття Ірану з приводу вбивства генерала Касема Сулеймані
Про це повідомляють в Офісі президента.
“Сторони обговорили зміцнення відносин між країнами, зокрема зробили акценти на нарощуванні торговельно-економічної співпраці”, – йдеться у повідомленні.
Зеленський зазначив, що Україна зацікавлена в прямих інвестиціях з Оману, наголосивши на таких перспективних галузях, як енергетика та важка промисловість, будівництво, сільське господарство, інформаційні технології та інновації, розвиток інфраструктури, медицина, туризм.
Втім, згідно з протоколом президент може летіти лише на зустріч з главою держави, і не під час вихідних та за свій кошт. За дипломатичними канонами, рівень президента – це султан.
Крім того, на передодні міністр Юсуф бін Аляві бін Абдалла висловлював свої співчуття Ірану з приводу смерті генерала Касема Сулеймані від американського авіаудару.

Нагадаємо, 3 грудня в Багдаді був вбитий авіаударом іранський генерал Касем Сулеймані.
“Він вбив або важко поранив тисячі американців і мав намір вбити ще багатьох … ! Він безпосередньо і опосередковано відповідав за смерть мільйонів людей, включаючи недавно велику кількість протестуючих, вбитих в самому Ірані”, – прокоментував смерть Сулеймані президент США Дональд Трамп.
П’ятизірковий готель, президентський люкс: Зеленського помітили на відпочинку в Омані.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.