Зеленський звільнив голів Закарпатської і Львівської ОДА через відсутність результатів
Президент України Володимир Зеленський звільнив голову Закарпатської ОДА Ігоря Бондаренка та голову Львівської ОДА Маркіяна Мальского. Про це він заявив під час засідання Ради розвитку громад та територій.
За словами президента, це кадрове рішення було ухвалено через відсутність результату в областях, які вони очолювали.
“Я ще раз хочу подякувати всім. Подякувати двом головам обласної державної адміністрації. Я прийняв рішення їх звільнити. Не через те, що вони якісь люди недосвідчені чи не чисті на руку. А через те, що в цих двох областях ми не побачили жодного результату”, – заявив Зеленський.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.