Жаби та гадюки не сплять: через аномальне потепління в Україні збився життєвий цикл плазунів і земноводних
Через теплу погоду у лісі на ДВРЗ у Дніпровському районі Києва місцеві мешканці виявили змій.
Про це кияни повідомляють у соцмережах.
“Комарі комарами, але новорічних змій, ще й агресивних, я не бачив”, – написав автор фото в соціальних мережах.
Люди припускають, що це змія мідянка, або полоз.
Також мешканці Одеської області повідомляють, що жаби також досі не впали у зимову сплячку.
Як повідомляє заступник директора національного природного парку “Тузловські лимани” Іван Русєв на сторінці в Facebook, 25 грудня він бачив, як в протоках, що відходять від річки Турунчук, не спали озерні жаби.
“Відомо, що в цей період ці амфібії зазвичай залягають в глибокі ями на річці й впадають в анабіоз”, – зазначив Русев.
Різке зниження температури повітря може бути смертельно небезпечним для жаб, які не впали в зимову сплячку.
Нагадаємо, що у Карпатах через високу температуру повітря у центрі реабілітації бурих ведмедів заснули лише три тварини з 32.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.