ЗМІ будуть змушені наймати на роботу членів Асоціації журналістів – медіа-юрист
Відповідно до закону про дезінформацію ЗМІ будуть змушені наймати на роботу тільки журналістів, які є членами новоствореної асоціації АПЖУ (Асоціація професійних журналістів України).
Про це в ексклюзивному коментарі телеканалу “Прямий” повідомила медіа-юрист Тетяна Котюжинська.
“Журналістами не будуть вважатися громадяни, які не входять в АПЖУ. Асоціація професійних журналістів створюється державою на державних умовах і це абсолютне порушення, але якщо ви не входите в цю асоціацію, ви просто громадянин, а якщо буде прийнятий законопроєкт про медіа 2693, який зараз рекомендовано комітетами на перше читання, то ви тоді, як медіа, будете зобов’язані наймати на роботу тих, хто буде мати цю”членську карту АПЖУ”, чи ви тоді не будете медіа”, – сказала юрист.
Депутат “Європейської Солідарності” Микола Княжицький заявив, що законопроєкт про запобігання дезінформації підштовхує Україну на до тоталітаризму російського та китайського зразка.
Диктаторський законопроєкт про дезінформацію: як влада планує взяти під контроль усі українські ЗМІ.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.