Змінив лише спосіб: Тетерук пояснив, чому втік від Яценюка до Гройсмана
Колишній народний депутат від “Народного фронту” Андрій Тетерук пояснив, чому він на парламентських виборах 2019 року залишив свою політичну силу і балотувався у команді ексочільника уряду Володимира Гройсмана.
Про це він розповів у ефірі ток-шоу “Прямий ефір”, відповідаючи на запитання журналістки Даші Щасливої.
“Ви були у команді Арсенія Петровича Яценюка у “Народному фронті”. І коли вже було близько до виборів, то ви вирішили змінити орієнтир і приєднатися до Володимира Гройсмана. Чому так сталося? Чому так швидко з тонучого корабля? І чи, можливо, це все було узгоджено з Арсенієм Яценюком, ваш перехід?” – запитала вона.
На це Тетерук відповів, що з 2014 року я не змінював орієнтири, які були єдиними для його діяльності.
“Головний орієнтир – це було захистити країну, і тому я пішов добровольцем на фронт. Після того, як я ввійшов у команду “Народного фронту” для роботи в парламенті, головним і єдиним орієнтиром моєї діяльності бува захист національних інтересів, про що я можу звітувати як своєю діяльністю, так і кожним днем знаходження у владі. Жодного дня орієнтири, пріоритети і будь-які інші визначення я не змінював. Спосіб досягнення дійсно був змінений через надзвичайно потужні провокації, які були розгорнуті проти “Народного фронту”, – заявив Тетерук.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.