Суспільство

Зросла кількість загиблих від вибухів у Балаклеї

Зросла кількість загиблих від вибухів у Балаклеї

У лікарні помер військовослужбовець, який отримав поранення внаслідок вибухів на артилерійській базі біля Балаклії на Харківщині.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ в Facebook.

“Повідомляємо, що, на превеликий жаль, сьогодні, у Харківській міській клінічній лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги помер військовослужбовець, який отримав поранення внаслідок надзвичайної події на Центральній артилерійській базі (м. Балаклія, Харківська обл.)”, – йдеться у повідомлені.

У Генштабі повідомили, що решта військовослужбовців, які також постраждали внаслідок події, знаходяться на лікуванні, загроза їхньому життю відсутня.

Раніше повідомлялося, що в результаті вибуху на арсеналі в Балаклії постраждали четверо військовослужбовців, ще двоє – загинули.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.