“Звільнення” Богдана – це дискредитація державних інституцій – Таран
Це колосальна дискредитація не засобів масової інформації, а українських інституційних державних установ.
Так в ток-шоу “Ехо України” політолог Сергій Таран прокоментував інформаційні маніпуляції стосовно звільнення голови Офісу президента Андрія Богдана.
“Це колосальна дискредитація не засобів масової інформації, а українських інституційних державних установ. Зараз відбувається дискредитація української влади. Чи будуть тепер журналісти вірити всьому тому, що кажуть в Офісі президента? А міжнародні партнери будуть вірити тому, що говорять в Офісі президента? І це напередодні надзвичайно важливих міжнародних перемовин”, – сказав Таран
Він зауважив, що коли фейки розповсюджує російська пропаганда, то це ще можна зрозуміти, бо проти України ведеться війна.
“Коли фейки розповсюджують не авторитетні ЗМІ, в нас їх називають “зливні бачки”, це теж можна зрозуміти, бо вони, як правило, анонімні. Але коли фейки розповсюджує державний орган влади, то насамперед це дискредитує цей орган вліди”, – додав Таран.
Нагадаємо, міністр у справах ветеранів Ірина Фріз, коментуючи інформаційні маніпуляції стосовно звільнення голови Офісу президента Андрія Богдана, заявила, що це не просто компрометація, а чітка і усвідомлена дискредитація засобів масової інформації для того, щоб посіяти ще й інформаційний хаос.
Президент України Володимир Зеленський підтвердив існування заяви на звільнення від Керівника Офісу Президента України Андрія Богдана. Це відбулося під час розмови з представниками ЗМІ в Івано-Франківську в рамках робочої поїздки глави держави.
Раніше преса з посиланням на джерела повідомила про відставку глави Офісу президента Андрія Богдана.
Пізніше заступник Богдана Руслан Рябошапка в коментарі одного з телеканалів спростував інформацію про те, що глава ОП подав у відставку.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.