Академія Сухопутних військ отримала 200 млн грн на розвиток матеріально-технічної бази — Полторак
Понад 200 млн грн з держбюджету витрачено цього року на розвиток матеріально-технічної бази Академії Сухопутних військ на Львівщині.
Про це в коментарі “Прямому” сказав міністр оборони України Степан Полторак, який перебуває з робочим візитом на Яворівському полігоні.
У гвардійському містечку він оглянув чотири відкриті нещодавно гуртожитки, а також побував у новому спортзалі і навчальному корпусі Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.
“У цьому році на розвиток навчально-матеріальної бази, а також на те, щоби забезпечити житлом постійний — і не лише постійний — склад Академії, заклад отримав більше 200 мільйонів гривень. Це достатньо великий ресурс. Це потрібно робити, тому що від того, що ми тут закладемо, як навчимо майбутнього офіцера, залежить практично все: як він буде приймати рішення на фронті, як буде відноситись до людей, як він буде їх оберігати, як своєчасно буде приймати рішення”, – сказав Полторак.
Він зазначив, що Академія має розширити кількість та асортимент спортивних тренажерів для військових.
“Розвитку матеріально-навчальної бази ми приділяємо надзвичайно велику увагу. Окрім Академії Сухопутних військ, ми зараз значно розширили географію потужної навчальної- матеріально бази”, – додав міністр.
Раніше міністр оборони України Степан Полторак повідомив, що в 2019 році планується масштабна розбудова Військово-морських сил ЗСУ.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.