Активістів в Україні ідеалізують, хоча їх часто використовують політики, правоохоронці та ФПГ – Гладких
В Україні досить часто ідеалізують громадських активістів, які вже давно пов’язані з певними політичними силами, правоохоронцями та фінансово-промисловими групами.
Про це в ефірі “Прямого” в ток-шоу “Ситуація” заявив експерт ГО “Слово і діло” Валентин Гладких.
“В нинішній Україні активісти часто ідеалізуються. Хоча насправді використовуються певними політичними силами, фінансово-промисловими групами, а останнім часом навіть правоохоронними органами, щоб створювати картинку. Останні два випадки, коли ГО звертається до суду з вимогою порушити справу проти Петренка та Яценюка. Суд відповідно до норм КПК ці справи порушує. Не зрозуміло, чому НАБУ їх не закриває за відсутністю складу злочину. Бо саме НАБУ відмовилось це робити. Вони знайшли таку прекрасну схему “на себе ми відповідальність не хочемо, є спеціально навчені люди, які можуть це зробити”, – заявив Гладких.
Також читайте: Гандзюк – це стерва: голос схожий на голос Андрія Садового (аудіо). В розпорядженні “Інформатора” опинився аудіозапис, на якому чоловік голосом схожим на голос міського голови Львова Андрія Садового говорить, що активістка Катерина Гандзюк є лідером корупції в міській раді Херсона.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.