Александр Хуг завжди притримувався російської точки зору – віце-прем’єр
Екс-заступник керівника спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Хуг відстоює російську точку зору про внутрішній конфлікт в Україні, а не збройну агресію РФ.
Про це заявив віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко.
“Якщо Александр Хуг як заступник керівника спецмоніторингової місії ОБСЄ не вважає Росію агресором, значить, він стояв весь час на російській точці зору про “внутрішній конфлікт в Україні”. Ну, і який це тоді моніторинг, коли росіян вони бачили, а російську агресію не визнають? Абсурд!”, – написав урядовець у Twitter.
Нагадаємо, в ефірі одного з телеканалів колишній перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Олександр Хуг, який залишив цей пост з початку листопада, заявив, що він не вважає Росію країною-агресором, хочай й бачив на окупованому Донбасі кадрових російських військових.
Зазначимо, раніше видання Foreign Policy прибрало інформацію про відсутність доказів присутності Росії на Донбасі з інтерв’ю заступника глави Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Александра Хуга, зазначивши, що ці слова не передавали його думку.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.