Армія РФ обстріляла енергетиків на Дніпропетровщині
Фото: facebook НКРЕКП
Енергетики компанії ДТЕК потрапили під російський обстріл у Дніпропетровській області.
Про це повідомляє пресслужба компанії 28 жовтня. Під час виконання ремонтних робіт на повітряних лініях поблизу фронту працівники опинилися під ворожим вогнем. На щастя, енергетики встигли сховатися і ніхто не постраждав, однак було пошкоджено службовий автомобіль.
Компанія підкреслила, що попри щоденну небезпеку її працівники продовжують робити все можливе, щоб забезпечити електропостачання навіть в умовах війни.
До слова, ввечері 27 жовтня та вночі проти 28 жовтня армія РФ масовано атакувала Харків та Чугуїв, внаслідок чого постраждала 21 людина, серед поранених п’ять дітей.
Раніше, голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров повідомив, що армія РФ протягом 27 жовтня обстріляла 10 населених пунктів області, внаслідок чого три людини отримали поранення.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.