Армія РФ вже на підступах до Куп’янська
Фото: https://armyinform.com.ua/
Начальник Куп’янської міської військової адміністрації Андрій Беседін повідомив, що російські військові вже за 2,5-3 кілометри від міста та руйнують його авіабомбами, зокрема півторатонними.
Про це він розповів в ефірі національного телемарафону.
“Ворог фактично знаходиться на відстані 2,5-3 кілометри від міста Куп’янськ. Постійні обстріли, постійні руйнування критичної цивільної інфраструктури. Навіть якщо говорити про правий берег, ворог постійно б’є, в тому числі керованими авіабомбами потужністю півтори тонни. Це шалена руйнівна сила”, – сказав Беседін.
За словами посадовця, на правобережжі ще працюють деякі установи, жителям надаються комунальні послуги, однак прогнозувати, якою буде ситуація за тиждень, неможливо. Через влучання у водогін зараз є проблеми з водопостачанням.
“Обов’язкова евакуація населення триває. На правому березі річки Оскіл у Куп’янську наразі перебувають понад 2500 жителів. На лівобережжі (частина Куп’янська, селища Куп’янськ-Вузловий і Ківшарівка, які входять у Куп’янську громаду) залишається понад 1400 людей”, – наголосив очільник МВА.
За інформацією Беседіна, у Харкові створюється центр підтримки жителів Куп’янська, який невдовзі відкриється.
Нагадаємо, що протягом минулої доби на російсько-українському фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Більше третини з них припадає на Курахівський напрямок.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.