Війна

Армія РФ посилила атаки на Луганщині: у ЗСУ розповіли де саме

Армія РФ посилила атаки на Луганщині: у ЗСУ розповіли де саме

Фото: російські ЗМІ

У третій окремій штурмовій бригаді повідомили, що російські окупанти посилили атаки, щоб вийти на кордони Луганщини.

Про це йдеться у дописі у Telegram.

“Смуга фронту Третьої штурмової на Харківщині, що межує з Луганщиною — сьогодні одна з найінтенсивніших ділянок наступу ворога. Найближче завдання окупантів — вийти до н. п. Чернещина — Першотравневе, з подальшим захопленням н.п. Борова”, – сказано в повідомленні.

Зазначається, що проти підрозділів бригади — 3-тя і 144-та дивізії 20-ї армії РФ. Ворог наступає танковими полками, залучає значну кількість артилерії та додаткові загони з ПВК і спецпризначенців. Застосовує FPV, КАБи й хімічну зброю.

“Від травня бійці бригади знищили вже близько 1068 росіян, ще майже 2292 — це трьохсоті. На штурми наших позицій противник кидає цілі взводи та роти особового складу. Їхню стрімку ліквідацію компенсує поповненням живої сили у кількості 250-400 солдат ЗС РФ щотижня”, – додали військові.

Відомо, що попри переважливу кількість супротивника та відсутність резервів, бригада продовжує вже понад місяць утримувати визначені рубежі.

До слова, станом на ранок 18 червня Росія втратила близько 528620 військових з початку повномасштабного вторгнення в Україну. За добу втрати ворога в живій силі сягнули 1230 осіб.

Раніше, 17 червня в ОСУВ “Хортиця” повідомили, що українські військові вперше здобули трофейний ворожий “танк-черепаху” в районі Кліщіївки, також ЗСУ вдалося взяти в полон російських танкістів.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.