Армія РФ вночі атакувала енергетичну інфраструктуру Миколаївщини
Фото: facebook НКРЕКП
В ніч на 17 жовтня російські війська завдали удару по енергетичній інфраструктурі Миколаївської області, що спричинило вимкнення електропостачання в регіоні.
Про це повідомив начальник Миколаївської військової адміністрації Віталій Кім.
Внаслідок обстрілу знеструмлено низку абонентів, але енергетики вже відновили електропостачання для більшості споживачів, і роботи з відновлення тривають.
За словами Кіма, на щастя, постраждалих внаслідок атаки немає.
Раніше, президент Володимир Зеленський повідомив, що росіяни планують атакувати три українські атомні електростанції.
До слова, вночі проти 22 вересня Росія, ймовірно, намагалася зімітувати дронову атаку безпосередньо на Хмельницьку атомну електростанцію.
Нагадаємо, 21 вересня міністр закордонних справ Андрій Сибіга з посиланням на дані української розвідки заявив, що росіяни готують атаки на критичні обʼєкти ядерної енергетики України напередодні зими.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.