Війна

Армія РФ завдала удару по лікарні Херсона, є руйнування

Російські військові обстріляли лікарню у Херсоні, внаслідок чого було пошкоджено дві машини швидкої допомоги та вибито вікна в одному з корпусів.

Про це повідомила Херсонська обласна військова адміністрація (ОВА) на своїй сторінці у Фейсбуці.

Зазначається, що російські війська продовжують атаки на медичні заклади Херсонщини. Під час чергового удару по одній із лікарень Херсона було випущено щонайменше три снаряди із РСЗВ «Град». Обстріл влучив у гараж, де стояли машини швидкої допомоги, внаслідок чого дві з них були пошкоджені. Крім того, в одному з корпусів лікарні вибито вікна.

На щастя, серед працівників та пацієнтів лікарні потерпілих немає.

Раніше росіяни обстріляли бригаду швидкої допомоги на Харківщині, коли вона прибула на виклик.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.