Атака Києва: кількість постраждалих зросла до чотирьох
Фото: ДСНС
У Києві зросла до чотирьох кількість постраждалих унаслідок атаки російських ударних безпілотників у четвер, 10 квітня. Двох з них госпіталізували.
Про це повідомив Київський міський голова Віталій Кличко.
“Госпіталізували ще одного постраждалого внаслідок нічної атаки ворога на столицю. Загалом постраждали четверо людей. Двоє – в лікарні, двом медики надали допомогу на місці”, – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, що в ніч проти 10 квітня російські війська атакували дронами Київ. Внаслідок удару кількість постраждалих зросла до трьох людей, одного з них госпіталізували.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.