“Бандит, який пограбував ПриватБанк”: Коломойський програв справу Аслунду щодо заяв у ЗМІ
Шведський економіст, співробітник Atlantic Council Андерс Аслунд виграв в Апеляційному суді справу проти олігарха Ігоря Коломойського США висунули нові звинувачення проти Коломойського. У ній останній вимагав спростувати твердження Аслунда, що він — “бандит і пограбував ПриватБанк.
Про це йдеться в рішенні суду, оприлюдненому в реєстрі.
Так, у серпні 2020 року Печерський районний суд Києва зобовʼязав Аслунда спростувати його заяви. Також це мали зробити видання “Українські новини” та Національна суспільна телерадіокомпанія.
Однак 21 січня Київський апеляційний суд скасував рішення Печерського суду, зазначивши, що заяви Аслунда є оціночними судженнями, а не фактичними твердженнями.
З новини УНН Коломойський хотів спростування таких слів:
“…Аслунд висловив жорстку позицію відносно Коломойського, заявивши, що той повинен сидіти у вʼязниці”;
“…я не розумію, якщо Коломойський бандит і він пограбував ПриватБанк, чому він не сидить у вʼязниці?”.
З виступу Аслунда:
“…президент не повинен зустрічатися з Коломойським. Тільки в суді потрібно зустрічатися з людиною, який вкрав п’ять з половиною мільярдів доларів…”
“…чому не його судять? …. чому немає кримінальної справи проти злодія? … через те, що злодій занадто багато вкрав?”.
Раніше компанії Коломойського програли суд ПриватБанку щодо повернення 247 автозаправок.
Читайте також: ПриватБанк подав до Канцлерського суду США позовну заяву на Коломойського та Боголюбова.
Нагадаємо, Конституційний суд 16 червня відновив справу про законність націоналізації “ПриватБанку”.
До того Київський апеляційний суд відхилив апеляційну скаргу Кабінету Міністрів щодо зобов’язання “ПриватБанку” виплатити 250 мільйонів доларів за депозитними договорами з офшорним компаніям братів Суркісів.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.