Війна

Більше військ, бронетехніки та нова тактика наступу: Росія активізувала бойові дії на фронті

Більше військ, бронетехніки та нова тактика наступу: Росія активізувала бойові дії на фронті

Фото: пресслужба Генштабу

Російська армія відчутно активізувала наступальні дії на ключових ділянках фронту, використовуючи погіршення погодних умов. За словами речника оперативно-стратегічного угрупування військ “Хортиця” Назара Волошина, ворог почав кидати у бій більші штурмові групи та активно застосовувати бронетехніку.

Про це він розповів у коментарі LIGA.net.

За даними військових, основні удари спрямовані на Лиманський, Куп’янський, Сіверський, Торецький, Покровський та Новопавлівський напрямки. Окупанти користуються туманом і промерзлим ґрунтом, що дає їм перевагу в маневрах.

Раніше росіяни переважно діяли малими групами, але зараз у штурмах беруть участь підрозділи по 5-7 осіб із підтримкою бронетехніки.

За останній тиждень на напрямку “Хортиці” зафіксовано 861 атаку, що значно більше, ніж тижнем раніше (571 атака).

Втрати ворога також зростають – за тиждень з 10 по 17 лютого було ліквідовано 6932 російських військових, що майже на тисячу більше, ніж тижнем раніше.

До слова, протягом минулої доби на російсько-українському фронті відбулося 139 бойових зіткнень. Найгарячішою ситуація лишається на Покровському напрямку.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.