Більшість українців вважають Росію агресором — соцопитування
Наразі 54,4% українців розглядають Російську Федерацію як країну-агресора, що загрожує існуванню України як держави і з якою не слід підтримувати жодних відносин.
Про це свідчать результати опитування щодо соціально-політичної ситуації в країні, проведеного центром “Социс”.
Так, 30,9% опитаних розглядають Росію як звичайну сусідську державу, з якою необхідно підтримувати звичайні добросусідські стосунки, як і з усіма іншими країнами.
Лише 8,6% розглядають Росію як дружню та братню країну, з якою необхідно розвивати теплі та дружні стосунки. 5,7% не відповіли на питання. 0,5% – дали інші варіанти відповіді.
Опитування проводилося за вибіркою, яка репрезентує доросле населення країни в цілому, за такими ознаками як: стать, вік (від 18 років), тип поселення (місто/село) та поділ на регіони.
Загалом було опитано 2000 респондентів; Статистична похибка дослідження: +/– 2,1% (з імовірністю 0,95).

Нагадаємо, так званий суд у Керчі заарештував на 10 діб чотирьох громадян України, затриманих напередодні прикордонним управлінням ФСБ РФ в Азовському морі за нібито незаконний вилов риби.
Читайте також: 16лютого збройні формування Російської Федерації дев’ять разів порушили режим припинення вогню на Донбасі.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.