Новини

Доба в ООС: окупанти випустили біля Оріхового 25 мін

Доба в ООС: окупанти випустили біля Оріхового 25 мін

Збройні формування Росії 16 лютого дев’ять разів порушили режим припинення вогню.

Про це штаб ООС повідомляє у Facebook.

Противник обстріляв наші позиції із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 120 мм та 82 мм, а також з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї.

У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід” противник здійснив три обстріли по нашим позиціям, а саме:
поруч з Лебединським – з міномету калібру 82 мм ворог випустив 7 мін, а також вів вогонь з великокаліберного кулемету;
двічі неподалік Мар’їнки – з гранатометів різних систем та стрілецької зброї.

Шість ворожих обстрілів було зафіксовано у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ”, а саме:
двічі у районі населеного пункту Новолуганське – з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї;
поблизу Кримського – зі 120-мм міномету – 20 мін;
поруч з Оріховим – з міномету калібру 120 мм – 25 мін та 5 мін з 82-мм міномету;
неподалік Новозванівки – зі 120-мм міномету противник випустив 18 мін;
у районі населеного пункту Хутір Вільний – з міномету калібру 82 мм – шість мін.

На всі обстріли російських окупантів підрозділи Об’єднаних сил давали адекватну відповідь із дозволеного озброєння.

Внаслідок ворожих обстрілів втрат серед українських захисників не було.

З початком цієї доби російські окупаційні війська вогневої активності не проявляли, втрат немає.

Нагадаємо, так званий суд у Керчі заарештував на 10 діб чотирьох громадян України, затриманих напередодні прикордонним управлінням ФСБ РФ в Азовському морі за нібито незаконний вилов риби.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.