Доба в ООС: окупанти випустили біля Оріхового 25 мін
Збройні формування Росії 16 лютого дев’ять разів порушили режим припинення вогню.
Про це штаб ООС повідомляє у Facebook.
Противник обстріляв наші позиції із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 120 мм та 82 мм, а також з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї.
У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід” противник здійснив три обстріли по нашим позиціям, а саме:
поруч з Лебединським – з міномету калібру 82 мм ворог випустив 7 мін, а також вів вогонь з великокаліберного кулемету;
двічі неподалік Мар’їнки – з гранатометів різних систем та стрілецької зброї.
Шість ворожих обстрілів було зафіксовано у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ”, а саме:
двічі у районі населеного пункту Новолуганське – з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї;
поблизу Кримського – зі 120-мм міномету – 20 мін;
поруч з Оріховим – з міномету калібру 120 мм – 25 мін та 5 мін з 82-мм міномету;
неподалік Новозванівки – зі 120-мм міномету противник випустив 18 мін;
у районі населеного пункту Хутір Вільний – з міномету калібру 82 мм – шість мін.
На всі обстріли російських окупантів підрозділи Об’єднаних сил давали адекватну відповідь із дозволеного озброєння.
Внаслідок ворожих обстрілів втрат серед українських захисників не було.
З початком цієї доби російські окупаційні війська вогневої активності не проявляли, втрат немає.
Нагадаємо, так званий суд у Керчі заарештував на 10 діб чотирьох громадян України, затриманих напередодні прикордонним управлінням ФСБ РФ в Азовському морі за нібито незаконний вилов риби.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.