Біля Одеси сів на мілину танкер
Зірваний з якоря танкер Delfi сів на мілину приблизно в кілометрі від берега.
Про це повідомляє видання “Думская”.
Крім того, корабель на місці утримує якір. Люди на борту відмовилися від евакуації.
Буксир “Австралія” так і не зміг підійти до Delfi. Рятувальна операція відновиться вранці.
Повідомляється, що небезпеки для екосистеми затоки поки немає.
Раніше у Чорному морі поблизу Таманського півострова в районі мису Залізний Ріг вантажне судно під прапором Монголії, що рухалося з порту Туреччини до порту “Кавказ” (РФ), сіло на мілину.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.