Новини

Біля Одеси сів на мілину танкер

Біля Одеси сів на мілину танкер

Зірваний з якоря танкер Delfi сів на мілину приблизно в кілометрі від берега.

Про це повідомляє видання “Думская”.

Крім того, корабель на місці утримує якір. Люди на борту відмовилися від евакуації.

Буксир “Австралія” так і не зміг підійти до Delfi. Рятувальна операція відновиться вранці.

Повідомляється, що небезпеки для екосистеми затоки поки немає.

Раніше у Чорному морі поблизу Таманського півострова в районі мису Залізний Ріг вантажне судно під прапором Монголії, що рухалося з порту Туреччини до порту “Кавказ” (РФ), сіло на мілину.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.