Бійка Ляшка і Геруса: суд відпустив лідера “Радикальної партії” на поруки
Бориспільський міський районний суд відпустив народного депутата восьмого скликання, лідера “Радикальної партії” Олега Ляшка на поруки депутату від партії “Європейська солідарність” Вікторії Сюмар, і нардепу від “Батьківщини” Михайлу Волинцю.
Про це повідомляє кореспондент “Прямого”.
Так, суд зобов’язав Ляшка прибувати на вимогу, повідомляти про місце перебування, утримуватись від спілкування з потерпілим і свідками до 17 січня 2020 року включно.
У свою чергу колишній нардеп заявив, що суд над ним був політично вмотивованим.
“Я мав би бути задоволений, але це не так. Це перший політично вмотивований суд в Україні. Дякую всім хто за мене поручився, але я не вчиняв злочин, його вчиняв Герус”, – сказав лідер “Радикальної партії”.
Ляшко також наголосив, що чинна влада є злочинною.
“Ми маємо злочину владу, і ми будемо стежити за всіма кроками Зеленського”, – підкреслив колишній депутат.
Вчора, 18 листопада прокуратура Борисполя вручила Олегу Ляшку повідомлення про підозру через завдання легких тілесних ушкоджень депутату від провладної партії “Слуга народу” Андрію Герусу, а також клопотання щодо взяття під варту.
Нагадаємо, у вересні глава комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус пролобіював поправку в закон про ядерну енергетику, в результаті якої українські компанії почали імпорт електроенергії з Росії.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.