Богдан під час виборчої кампанії перебував у ЦВК в якості журналіста “1+1” – розслідування
Глава офісу президента Андрій Богдан напередодні виборів президента отримав акредитацію у Центральну виборчу комісію як журналіст телеканалу “1+1”.
Про це йдеться у розслідуванні “Схем”.
“6 лютого 2019-го року, у розпал передвиборчої кампанії з обрання президента України, “Телевізійна служба новин “1+1” попросила акредитувати Богдана Андрія Йосиповича до Центральної виборчої комісії. Саме його прізвище було вказане першим у переліку з 15-х журналістів “ТСН” на акредитацію”, – йдеться у розслідуванні.
Як зазначається, у ЦВК підтвердили, що дійсно акредитували Богдана від ТСН, проте матеріалів “журналіста” на офіційному сайті телеканалу “1+1” немає.
Журналісти намагалися з’ясувати у народного депутата Олександра Ткаченка, який у передвиборчий період очолював телеканал, чи був Богдан “журналістом” “1+1”.
Однак Ткаченко не міг пригадати, чим Богдан займався на “1+1”, але припустив, що він міг бути позаштатним кореспондентом.
Крім того, Журналісти звернулися до “1+1” з офіційним листом із запитаннями навіщо була потрібна акредитація в ЦВК для Богдана.
Наразі достеменно невідомо, чи скористався Богдан можливістю сходити у ЦВК у якості журналіста.
УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВОЮ УКРАЇНА ПЕРЕДАНО ПАНУ БОГДАНУ – ЛАПІН
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.