Новини

Богдан під час виборчої кампанії перебував у ЦВК в якості журналіста “1+1” – розслідування

Богдан під час виборчої кампанії перебував у ЦВК в якості журналіста “1+1” – розслідування

Глава офісу президента Андрій Богдан напередодні виборів президента отримав акредитацію у Центральну виборчу комісію як журналіст телеканалу “1+1”.

Про це йдеться у розслідуванні “Схем”.

“6 лютого 2019-го року, у розпал передвиборчої кампанії з обрання президента України, “Телевізійна служба новин “1+1” попросила акредитувати Богдана Андрія Йосиповича до Центральної виборчої комісії. Саме його прізвище було вказане першим у переліку з 15-х журналістів “ТСН” на акредитацію”, – йдеться у розслідуванні.

Як зазначається, у ЦВК підтвердили, що дійсно акредитували Богдана від ТСН, проте матеріалів “журналіста” на офіційному сайті телеканалу “1+1” немає.

Журналісти намагалися з’ясувати у народного депутата Олександра Ткаченка, який у передвиборчий період очолював телеканал, чи був Богдан “журналістом” “1+1”.

Однак Ткаченко не міг пригадати, чим Богдан займався на “1+1”, але припустив, що він міг бути позаштатним кореспондентом.

Крім того, Журналісти звернулися до “1+1” з офіційним листом із запитаннями навіщо була потрібна акредитація в ЦВК для Богдана.

Наразі достеменно невідомо, чи скористався Богдан можливістю сходити у ЦВК у якості журналіста.

Крім того, голова Офісу президента Андрій Богдан кілька років незаконно поєднував адвокатську діяльність з роботою в суді та уряді.

Нагадаємо, в інтернеті з’явився аудіозапис, на якому чутно, як глава Державного бюро розслідувань Роман Труба “радиться” з главою офісу президента Андрієм Богданом щодо наступного виклику до ДБР п’ятого президента України Петра Порошенка. 

УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВОЮ УКРАЇНА ПЕРЕДАНО ПАНУ БОГДАНУ – ЛАПІН

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.