Новини

“Боротьбою із корупцією”, міністри встановили собі зарплати значно вищі, ніж у польському уряді – Княжицький

“Боротьбою із корупцією”, міністри встановили собі зарплати значно вищі, ніж у польському уряді – Княжицький

Команда президента Володимира Зеленського підвищила собі зарплати під гаслом боротьби з корупцією, але насправді “зацементувала” її.

Про це у своєму відеоблозі розповів народний депутат фракції “Європейської Солідарності” Микола Княжицький.

“Щойно президент Володимир Зеленський прийшов до влади, міністри, керівники та члени наглядових рад державних підприємств встановили собі величезні зарплати – від 10 до 20 тисяч доларів або євро. У сусідній Польщі політик, міністр отримує 3-3,5 тисяч євро, а керівник державного підприємства – 5 тисяч євро. При тому що середня зарплата поляка в 2-3 рази більша ніж в українця. Нова команда, яка підвищила собі зарплати під гаслом боротьби з корупцією, насправді законсервувала корупцію на нижчих рівнях управління”, – зазначив Княжицький.

Раніше народний депутат від фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що урядовці будуть доповідати у Верховній Раді через високі зарплати, які вони отримали у грудні минулого року.

Нагадаємо, на зустрічі з прем’єрміністром Олексієм Гончаруком щодо його заяви про відставку Зеленський заявив, що уряд має представити йому нову концепцію “нормальних” заробітних плат керівників міністерств, відомств, державних компаній та їхніх заступників. Очільник держави заявив, що з тими міністрами, які не погодяться працювати за запропоновану урядом зарплату, “доведеться прощатися”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.