Бойовики п’ять разів порушували режим припинення вогню, є поранена — Новини ООС
Фото: ЗСУ
25 листопада впродовж поточної доби збройні формування Російської Федерації п’ять разів порушили режим припинення вогню, внаслідок чого було поранено цивільну особу.
Про це повідомляє прес-центр штабу ООС у Facebook.
Противник обстріляв позиції наших підрозділів із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 82 мм, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї.
Чотири обстріли позицій українських захисників російські окупаційні війська здійснили у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “ПІВНІЧ”:
двічі неподалік Луганського – з мінометів калібру 82 мм, станкових протитанкових гранатометів та великокаліберних кулеметів;
поблизу Кримського — з мінометів калібру 82 мм, ручних протитанкових гранатометів і великокаліберних кулеметів; біля Новолуганського – з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї.
Штаб ООС повідомляє про одну поранену жінку в місті Мар’їнка.
“В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “СХІД” противник здійснив 1 обстріл по укріпленнях Об’єднаних сил:
біля Мар’їнки – зі стрілецької зброї.
Близько 12:00, у місті Мар’їнка, в результаті вогню збройних формувань Російської Федерації по цьому населеному пункту, було поранено цивільну особу.” – зазначено в повідомлені.
Наразі на межі розмежування населенню допомагають співробітники Червоного Хреста.
“На ділянці розведення №1 (Станиця Луганська), на КПВВ та біля мосту, працюють співробітники Червоного Хреста щодо надання допомоги населенню. ДСНС України продовжує обстеження ділянок місцевості з обох боків від дороги в районі лісосмуги та мосту.” – йдеться в повідомлені ООС.
Cьогодні, о 12.00, на ділянці розведення №2, у районі населеного пункту Золоте Луганської області, закінчилась практична фаза демонтажу фортифікаційних споруд та інших об’єктів військового призначення. Тривають заходи з інформування СММ ОБСЄ про її виконання.
На ділянці розведення №3, в районі населеного пункту Богданівка Донецької області, силами та засобами ДСНС України проведено розбирання двох допоміжних споруд. Вилучено два вибухонебезпечних предмета.
Наадаємо, 25 листопада в місті Мар’їнка внаслідок обстрілу бойовиків була поранена жінка.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.