Бойовики лише перевдяглися у цивільне і залишились на своїх позиціях – Порошенко у Станиці Луганській
https://www.facebook.com/petroporoshenko/photos/a.474415552692842/1808322835968767/?type=3&theater
П’ятий президент Петро Порошенко вчора, 6 листопада, в Станиці Луганській поспілкувався з військовими і місцевими мешканцями.
Про це він повідомив у себе в Facebook.
“З мосту в Станиці Луганській видно позиції бойовиків. Хотів сам переконатися, що розведення відбулося не лише з українського боку. Однак після спілкування з військовими і місцевими мешканцями зрозумів – насправді на тому боці бойовики лише перевдягнулися у цивільне, і досі зі зброєю лишаються на позиціях. Моя стійка позиція – ми маємо захищати людей з прифронтових районів і не маємо права віддавати ворогу ані сантиметра української землі”, – підкреслив Порошенко.
Він додав, що справжній мир настане тоді, коли російські війська заберуться з України і буде відновлено контроль над кордоном.
Раніше штаб ООС повідомив, що ЗСУ розпочали підготовку до розведення сил і засобів у населеному пункті Петровське на лінії розмежування.
1 жовтня шостий президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна досягла домовленостей про початок розведення військ в Петровському і Золотому на Донбасі.
Нагадаємо, раніше народний депутат від “Європейської Солідарності” Ірина Геращенко заявила, що розведення військ на лінії зіткнення на Донбасі відновлює “сіру зону”, до якої потрапляють українські населені пункти.
Тим часом у Кремлі повідомили, що не можуть гарантувати розведення сил на Донбасі.
перед цим міністр закордонних сил України Вадим Пристайко заявив, що 7 жовтня розведення військ у Петровському і Золотому не відбулось через обстріли бойовиків.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.