Бойовики минулої доби обстріляли сім населених пунктів на Донбасі
З початку доби 18 січня один український військовослужбовець дістав поранення унаслідок обстрілів у зоні бойових дій на Донбасі.
Про це повідомили у штабі операції Об’єднаних сил.
Уночі 18 січня бойовики обстріляли зі стрілецької зброї українських захисників поблизу Пісків.
Також у штабі повідомили, що за попередню добу, 17 січня, бойовики 8 разів порушили режим припинення вогню. Бойовики вели вогонь із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 120 мм та 82 мм, а також гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї. Під обстріл потрапили Красногорівка, Широкине, Павлопіль, Василівка, Оріхове та Луганське.
Нагадаємо, за весь 2019 і січень 2020 року в зоні проведення Операції об’єднаних сил від обстрілів незаконних збройних формувань загинули 148 українських військовослужбовців.
Раніше блогери звинуватили Генштаб ЗСУ у приховуванні втрат сил ООС на Донбасі.
Також повідомлялося, що з 22 по 28 листопада 2019 року втрати гібридних військ Російської Федерації на Донбасі склали 25 осіб.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.