Бойовики на Донбасі за добу 35 відкривали вогонь по позиціям ООС
Упродовж минулої доби, 23 вересня, бойовики здійснили 35 обстрілів, троє українських військових отримали поранення.
Про це у Facebook повідомляє прес-служба ООС.
“Окупанти 35 разів відкривали вогонь по позиціях наших військ. При цьому противник 13 разів застосував озброєння, заборонене Мінськими домовленостями.
“Так, протягом минулої доби ворог здійснював обстріли наших позицій в районах населених пунктів Кримське, Луганське, Новолуганське, Шуми, Південне, Майорськ, Піски, Авдіївка, Чермалик, Павлопіль, Гнутове, Водяне та Лебединське”, – йдеться у повідомленні.
Внаслідок обстрілів троє українських військовослужбовців отримали поранення.
За даними розвідки, чотирьох бойовиків російсько-окупаційних військ минулої доби знищено та ще чотирьох поранено.
“Опорні пункти наших військ поблизу населених пунктів Кримське та Широкине окупанти обстрілювали з гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї, а по захисниках Південного здійснили вогневий наліт із застосуванням мінометів 120-го калібру.
Втрат серед особового складу Об’єднаних сил немає”, – йдеться у звіті.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.