Новини

Бойовики на Донбасі за добу 35 відкривали вогонь по позиціям ООС

Бойовики на Донбасі за добу 35 відкривали вогонь по позиціям ООС

Упродовж минулої доби, 23 вересня, бойовики здійснили 35 обстрілів, троє українських військових отримали поранення. 

Про це у Facebook повідомляє прес-служба ООС.

“Окупанти 35 разів відкривали вогонь по позиціях наших військ. При цьому противник 13 разів застосував озброєння, заборонене Мінськими домовленостями.

“Так, протягом минулої доби ворог здійснював обстріли наших позицій в районах населених пунктів Кримське, Луганське, Новолуганське, Шуми, Південне, Майорськ, Піски, Авдіївка, Чермалик, Павлопіль, Гнутове, Водяне та Лебединське”, – йдеться у повідомленні.

Внаслідок обстрілів троє українських військовослужбовців отримали поранення.

За даними розвідки, чотирьох бойовиків російсько-окупаційних військ минулої доби знищено та ще чотирьох поранено.

“Опорні пункти наших військ поблизу населених пунктів Кримське та Широкине окупанти обстрілювали з гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї, а по захисниках Південного здійснили вогневий наліт із застосуванням мінометів 120-го калібру.

Втрат серед особового складу Об’єднаних сил немає”, – йдеться у звіті.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.