Суспільство

Бойовики на Донбасі сім разів обстріляли позиції ООС, один військовий поранений

Бойовики на Донбасі сім разів обстріляли позиції ООС, один військовий поранений

Від початку поточної доби, 12 лютого, в районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано сім порушень режиму припинення вогню.

Про це повідомляє пресцентр ООС.

“В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід”, збройні формування Російської Федерації відкривали вогонь з підствольного гранатомета, великокаліберного кулемета та стрілецької зброї неподалік населеного пункту Водяне, що на Приазов’ї”, – резюмували у відомстві.

Зазначається, на обстріли з боку окупанта українські військові дали адекватну відповідь.

“На цьому ж напрямку, поблизу Павлополя, внаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої отримав поранення один військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил. Воїна оперативно доправлено до лікувального закладу, де йому надається необхідна медична допомога”, – повідомили у штабі.

Крім того, в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ”, двічі застосувавши безпілотний літальний апарат російсько-окупаційні війська скинули два постріли ВОГ-17 біля позицій Об’єднаних сил поруч з населеним пунктом Золоте-4.

“А поблизу Новолуганського наші захисники зафіксували проліт БПЛА противника з перетином лінії розмежування, який було вчасно подавлено за допомогою засобів радіоелектронної боротьби”, – додали у штабі.

Нагадаємо, на Луганщині окупанти розміщують техніку з порушенням лінії відведення.

Крім того, за даними розвідки російські найманці на Донбасі проводять навчання мінометних та артилерійських підрозділів. 

Раніше повідомлялось, що 11 лютого, в районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано п’ять порушень режиму припинення вогню, внаслідок цього загинули два бійці ЗСУ.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter, Telegram та Instagram.