Політика

Бойовики в окупованому Донецьку мінують мости – Гармаш

Бойовики в окупованому Донецьку мінують мости – Гармаш

Фото: Facebook

Бойовики в окупованому Донецьку почали мінувати мости, щоб начебто вберегтися від “наступу України”.

Про це заявив член української делегації у Тристоронній контактній групі Сергій Гармаш, інформує 24 канал.

“Я знаю від своїх знайомих в Донецьку, що там мінують мости для того, щоб убезпечити себе від “наступу України”. Не знаю, це провокація чи самозалякування, залякують місцевих для мобілізації,” – заявив Гармаш.

Гармаш також зауважив, що з кожним днем цієї “гри м’язами” стає все зрозуміліше: навряд чи Путін наважиться на великий наступ.

Нагадаємо, Данія заявила про підтримку України на тлі ескалації на Донбасі.

Зазначимо, Литва запропонує союзникам по НАТО надати Україні план дій щодо членства (ПДЧ), після реалізації якого країна могла б стати повноцінним членом Альянсу.

Відповідне рішення підтримала  і Латвія, там вважають, що Альянс має оцінити можливість надання Україні ПДЧ на тлі концентрації російських збройних сил на кордоні.

Крім того, Пентагон США звернувся до Росії щодо нарощування військ біля кордонів з Україною.

Зокрема у розвідці повідомили, що Росія поширює докази концентрації військ на кордоні України та погрожує ескалацією конфлікту на Донбасі.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.