Брати Кличко подали до суду на канал “1+1” за наклеп
Віталій Кличко
Мер Києва Віталій Кличко та його брат Володимир подали позов до суду на телеканал “1+1” за “поливання їх брудом”.
Про це Віталій Кличко заявив на прес-конференції в Києві 26 липня, трансляція велася на його сторінці в Facebook.
“Я і мій брат подали позов до суду на канал “1+1″, який поливає нас брудом. На мені вирішили не зупинятись і вже дібралися до мого брата Володимира. Як можна говорити про незаангажованість каналу, коли його керівник є не тільки представником політичної сили, а його ще називають ключовим претендентом на голову Київської міської державної адміністрації”, – заявив Кличко.
Міський голова зазначив, що йому байдуже на амбіції різних претендентів на посаду, але він не дозволить заплямовувати свою репутацію.
“Я багато на неї (репутацію, – ред.) працював і буду захищатися законними методами”, – додав Кличко.
До слова, мер зазначив, що у цьому випадку не йдеться про наступ на свободу слова.
Раніше керівник Офісу президента України Андрій Богдан звернувся до Кабінету Міністрів з листом, у якому нагадав про необхідність внесення подання щодо звільнення голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка.
24 липня, глава Офісу президента України Андрій Богдан звернувся до Кабінету Міністрів України з проханням звільнити Віталія Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації.
За словами народного депутата Тетятни Чорновол, між мером Києва Віталієм Кличком і соратником Януковича Андрієм Портновим, який має відчутний вплив на оточення Володимира Зеленського, існує давній персональний конфлікт.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.