Буде легше вивозити росіян — Джемілєв про запуск поїздів з РФ в окупований Крим
Перший глава Меджлісу кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв прокоментував запуск залізничної гілки так званого “Кримського мосту”.
Про це повідомляє Обозреватель.
“Те, що залізничний рух провели, має позитивне значення. Тих людей, яких вони привезли, треба ж буде якось вивозити. З мостом вийде швидше”, – сказав Джемілєв.
Також Джемілєв зауважив: “Дай Боже, щоб цей міст не розвалився до деокупації Криму”.
Також він констатував: пуск поїздів до анексованого Криму – “це всього лише один із елементів того, що вони (окупанти. – Ред.) роблять”. Він нагадав про мілітаризацію, знищення екології, “масове переміщення до Криму російських громадян”. “Все це злочини Росії”, – заявив лідер кримських татар.
Нагадаємо, що 25 грудня по незаконно побудованому Росією Кримському мосту проїхав перший пасажирський поїзд, який відправився в анексований Крим за маршрутом Санкт-Петербург – Севастополь.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.