Новини

Через обстріл бойовиків в зоні ООС сталася пожежа, знищено шість будинків

Через обстріл бойовиків в зоні ООС сталася пожежа, знищено шість будинків

Після обстрілу бойовиками села Березове (Донецька область) 24 листопада, загорілись чагарники, що призвело до пожежі, в результаті якої згоріло шість будинків.

Про це повідомляє пресцентр ООС.

“Повідомлення про загоряння чагарників і трави після обстрілу російськими окупантами, які застосовували трасуючі та бронебійні запалювальні боєприпаси, надійшло на командний пункт нашого батальйону близько 18.00. Відразу на місце події, за командою, вирушили пожежні автомобілі зі складу резерву військової частини. Але, на той час там вже працювали пожежні розрахунки від підрозділів, які несуть чергування на цій ділянці лінії розмежування, – повідомив заступник командира з морально-психологічного забезпечення.

Він також зауважив, що гасили пожежу не лише військові, але й місцеві жителі.

“Крок за кроком, за допомогою піску та землі, а також усього, що потрапляло під руки, українські військові відвойовували у пожежі територію. До речі, гасити її нашим хлопцям допомагали й цивільні. Це кілька місцевих жителів, які зараз проживають у дачному кооперативі та обслуговують насосну станцію комунального підприємства “Компанія “Вода Донбасу”, – сказав військовий

Спільними зусиллями, близько 23.00, пожежу, яка на той час вже знищила кілька господарських споруд, було локалізовано.

Нагадаємо,24 листопада, російська гібридна армія на Донбасі сім разів порушила режим припинення вогню. У результаті загорівся дачний масив.

Також слідкуйте за“Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.