Через підрив на мінах на Донбасі загинули понад тисяча людей – ООН
міни
З початку війни на Донбасі у 2014 році через підрив на мінах, загинула понад тисяча осіб.
Про це йдеться у Twitter ООН.
Наголошується, що міни стали основною причиною жертв серед дітей в 2018 році. Майже половина жертв серед цивільних пов’язана з мінами.
“Україна: з 2014 р понад 1 000 людей підірвалися на мінах і ін. ВВВ. У 2018 р 43% жертв серед мирного населення було пов’язано з підриву на мінах і ВВВ. Міни були основною причиною жертв серед дітей в 2018 році. Міни продовжують загрожувати життю людей”, – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, 19 листопада збройні формування Російської Федерації 11 разів порушили режим припинення вогню.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.