Війна на Донбасі: бойовики 11 разів обстріляли українські позиції
19 листопада збройні формування Російської Федерації 11 разів порушили режим припинення вогню. Противник обстрілював позиції підрозділів Об’єднаних сил із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 82 мм, озброєння БМП, гранатометів різних систем та стрілецької зброї, з великокаліберними кулеметами включно.
Про це повідомляє пресцентр штабу ООС.
В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід” російські окупаційні війська здійснили 5 обстрілів:
двічі біля Водяного – з мінометів калібру 82 мм, гармат БМП-1, ручних протитанкових гранатометів та великокаліберних кулеметів;
неподалік Старогнатівки – з автоматичних гранатометів і стрілецької зброї;
поблизу Березового – з СПГ і великокаліберних кулеметів;
біля Гнутового – з автоматичних гранатометів.
18 листопада, російські окупаційні війська 14 разів відкривали вогонь по позиціях Збройних сил України, в результаті чого один військовослужбовець отримав поранення.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.