Стрічка новин

Через поїздку в Ізраїль Зеленський втратив бонуси, які міг отримати в Давосі – експерт

Через поїздку в Ізраїль Зеленський втратив бонуси, які міг отримати в Давосі – експерт

Президент України Володимир Зеленський через поїздку в Ізраїль до дня звільнення концтабору Аушвіц, втратив бонуси, які він міг отримати на Всесвітньому економічному форумі у Давосі.

Про це в ефірі “Прямого” заявила політичний експерт Яніна Соколовська.

“Все, що можна порадити Зеленському – будь як Дуда. Бо він діяв правильно. Якщо на площі Варшавського гетто Дуда не може виступити – він не їде. Якщо Зеленський як представник країни, де був Бабин Яр, не може виступити, він не мав їхати. Якщо він поїхав, то він втрачає ті бонуси, які він мав отримати в Давосі. Бо завжди у нас президенти там ночують або одну ніч, або дві. Він не ночує, а він їде. Тобто він втрачає це спілкування і не отримує ті позитиви, які він мав би отримати від спілкування в Ізраїлі. Тобто це погана історія, і він не переможець в ній, на жаль” – зазначила експерт.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський не буде виступати на форумі в Ізраїлі, присвяченому 75-річчю від дня звільнення в’язнів концентраційного табору Освенцим, який відбудеться 22-23 січня.

Голова ГО “Безпека та взаємодія в Україні” Семен Кабакаєв заявив, що подорож президента Володимира Зеленського до Ізраїлю спрямована на те, щоб була можливість зустрітися з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.