Через провальну політику Зеленського Україна втратила два роки – ветеран АТО про війну на Донбасі
Фото: Reuters
Через провальну політику президента Володимира Зеленського Україна втратила два роки у війні з Росією на Донбасі.
Про це в ефірі телеканалу “Прямий” заявив блогер і ветеран АТО Валерій Прозапас.
Ветеран АТО зазначив, що політика Зеленського зазнала фіаско у війні з Росією.
“Я думаю, що політика президента зазнала фіаско, це вже очевидно, що Путін від нього очікує прямої капітуляції, а Зеленський собі цього дозволити не може. Крім того, ситуація у світі почала змінюватись і звичайно, що оті популістичні рухи, які пропонували прості рішення, не можуть вирішити жодного питання, тим більше такого складного, як війна з Росією, тому вони змушені повертатися до тих дій, і до тієї риторики, яка була під час президентства Порошенка. Єдине, що на такому рівні вони підтримувати дії проти Росії не зможуть, ми маємо називати речі своїми іменами, втратили два роки, і тепер ці люди намагаються приховати словами свою брехню, свої проколи і я б навіть сказав злочинні дії по відношенню до всієї оборонної сфери і зокрема, до Збройних Сил України” – сказав Прозапас.
Нагадаємо, що глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук заявив, що Російська Федерація не хоче дотримуватися перемир’я на Донбасі й зухвало зриває його.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.