Політика

Перемир’я більше немає: Кравчук заявив, що Росія зухвало і відкрито діє на Донбасі

Перемир’я більше немає: Кравчук заявив, що Росія зухвало і відкрито діє на Донбасі

Фото: Прямий

Російська Федерація не хоче дотримуватися перемир’я на Донбасі й зухвало зриває його.

Про це заявив глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук в коментарі виданню “Гордон“.

За його словами, Росія починає діяти зухвало і непередбачувано. Ситуація ускладнюється і тим, що в ОРДЛО знаходяться російські найманці та російське озброєння.

“Перемир’я вже просто немає… В ОРДЛО знаходяться російські найманці, командири та російська зброя. Ми не знаємо, коли вона може бути задіяна, але маємо бути до всього готові та уважно ставитися до всього, що відбувається. В першу чергу думати про Україну”, – заявив Кравчук.

Він також вважає, що Україна має змінити свою стратегію в боротьбі з окупантами.

“Поблажливістю, м’якістю, закликами до компромісів ми нічого не доб’ємося. Нам треба бути послідовними та жорсткими”, – сказав глава української делегації в ТКГ.

Раніше голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук заявив про необхідність дзеркально відповідати на провокації російських окупантів на Донбасі.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter, Telegram та Instagram.