Перемир’я більше немає: Кравчук заявив, що Росія зухвало і відкрито діє на Донбасі
Фото: Прямий
Російська Федерація не хоче дотримуватися перемир’я на Донбасі й зухвало зриває його.
Про це заявив глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук в коментарі виданню “Гордон“.
За його словами, Росія починає діяти зухвало і непередбачувано. Ситуація ускладнюється і тим, що в ОРДЛО знаходяться російські найманці та російське озброєння.
“Перемир’я вже просто немає… В ОРДЛО знаходяться російські найманці, командири та російська зброя. Ми не знаємо, коли вона може бути задіяна, але маємо бути до всього готові та уважно ставитися до всього, що відбувається. В першу чергу думати про Україну”, – заявив Кравчук.
Він також вважає, що Україна має змінити свою стратегію в боротьбі з окупантами.
“Поблажливістю, м’якістю, закликами до компромісів ми нічого не доб’ємося. Нам треба бути послідовними та жорсткими”, – сказав глава української делегації в ТКГ.
Раніше голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук заявив про необхідність дзеркально відповідати на провокації російських окупантів на Донбасі.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.