Через тиск: принц Гаррі вперше розповів, чому перевіз сім’ю до США
Фото: Reuters
Принц Гаррі вперше розповів, що перевіз сім’ю з Великої Британії до США через тиск преси.
Про це він повідомив The Late Late Show.
“Це був швидше відступ, ніж відхід. Люди бачили, що ми жили в дуже важких умовах. Ми всі знаємо, якою може бути британська преса, і це руйнувало моє психічне здоров’я. Тому я зробив те, що зробив би будь-який чоловік і батько. Я захотів вивезти свою сім’ю звідти”, – розповів Гаррі.
Він також вперше прокоментував резонансне рішення Букінгемського палацу, яким їх позбавили всіх королівських звань і титулів. Онук Її Величності запевнив, що продовжуватиме служити суспільству незалежно від того, де він живе, і які звання носить.
“Ми ніколи не йшли геть, і які б рішення не приймалися на тій стороні, я ніколи не піду. Я завжди буду робити свій внесок, моє життя – це служіння суспільству, і неважливо, де я буду жити”, – наголосив принц Гаррі.
Нагадаємо, що подружжя Меган та принца Гаррі нещодавно оголосили, що вдруге стануть батьками.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.