Lifestyle

Через тиск: принц Гаррі вперше розповів, чому перевіз сім’ю до США

Через тиск: принц Гаррі вперше розповів, чому перевіз сім’ю до США

Фото: Reuters

Принц Гаррі вперше розповів, що перевіз сім’ю з Великої Британії до США через тиск преси.

Про це він повідомив The Late Late Show.

“Це був швидше відступ, ніж відхід. Люди бачили, що ми жили в дуже важких умовах. Ми всі знаємо, якою може бути британська преса, і це руйнувало моє психічне здоров’я. Тому я зробив те, що зробив би будь-який чоловік і батько. Я захотів вивезти свою сім’ю звідти”, – розповів Гаррі.

Він також вперше прокоментував резонансне рішення Букінгемського палацу, яким їх позбавили всіх королівських звань і титулів. Онук Її Величності запевнив, що продовжуватиме служити суспільству незалежно від того, де він живе, і які звання носить.

“Ми ніколи не йшли геть, і які б рішення не приймалися на тій стороні, я ніколи не піду. Я завжди буду робити свій внесок, моє життя – це служіння суспільству, і неважливо, де я буду жити”, – наголосив принц Гаррі.

Нагадаємо, що подружжя Меган та принца Гаррі нещодавно оголосили, що вдруге стануть батьками.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter, Telegram та Instagram.