Новини

Чинний режим Кремля нічим не кращий за радянський – Ходорковський

Чинний режим Кремля нічим не кращий за радянський – Ходорковський

Заяви деяких політиків і експертів, що потрібно налагодити стосунки з Москвою – це глибоке нерозуміння того, що нинішня влада у Кремлі не має жодної відповідальності і ні з ким домовлятися не збирається.

Про це в ексклюзивному коментарі “Прямому” заявив російський опозиціонер Михайло Ходорковський.

“Сама історія, що я чую від деяких німецьких впливових людей, які кажуть, що хотілося б стати Віллі Брандтом… Або слова від французького президента, що ось, хотілось би налагодити відносини з Москвою – це глибоке нерозуміння того, що чинний режим у Кремлі суттєвим і негативним чином відрізняється від радянського Політбюро, яке мало певну інституціалізацію, яке мало певну відповідальність перед державою. Нинішнє кремлівське угруповання цієї відповідальності перед державою не відчуває”, – зазначив Ходорковський.

Раніше Михайло Ходорковський у коментарі “Прямому” повідомив, що сучасний світ не готовий до силових конфліктів, тому будь-який конфлікт у Європі може призвести до засудження і санкцій, але не до силової підтримки.

Також, на думку Ходорковського, Кремль є злочинним угрупованням, тому довіра до його очільника Володимира Путіна – це найбільша помилка, яку тільки можна зробити.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.