Суспільство

Чинна влада немає жодної стратегії щодо розвитку країни – Геращенко

Чинна влада немає жодної стратегії щодо розвитку країни – Геращенко

Вперше президент України не веде жодного публічного діалогу з іншими фракціями.

Про це в ефірі “Прямого” заявила народна депутатка співголова фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко. 

За її словами, чинна влада  влаштовує форми та конференції у зв’язку з відсутністю стратегії розвитку країни.

“Мені здається, що у влади взагалі відсутня стратегія і тактика розвитку країни, секторальних реформ. І от вони шарахаються з боку в бік: то вони форуми проводять, 30 форумів, тепер у них 30 “трійок” якихось, якими вони намагаються наверстати весь цей блуд, зареєстрований в парламенті чи прийнятий”, – заявила Геращенко.

Вона додала, що Зеленський, як президент України, фактично не веде спілкується з парламентом.

“Взагалі, Зеленський – це, на моїй пам’яті, перший президент, який не має спілкування з парламентом. Власне, і його фракція бачить Зеленського раз на пів року на якихось заходах. Але вперше ми маємо президента, який не веде жодного діалогу з іншими фракціями, принаймні публічно”, – зауважила співголова фракції “Європейська Солідарність”.

“Ми чуємо, що є в них якийсь “міжсобойчик”, між лідерами тих груп і фракцій, які підголосовують за їх закони, але немає публічного діалогу. І це нонсенс”, – заявила Геращенко.

Нагадаємо, Артур Герасимов заявив, що Україна має повернутися до стратегії захисту держави часів п’ятого Президента Порошенка.

Раніше партія “Європейська Солідарність” розробила законопроєкти щодо боротьби з колабораціонізмом та російською пропагандою в Україні.

Крім того, Порошенко анонсує нові ініціативи для протидії російській агресії.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter, Telegram та Instagram.