Де і коли відбудеться наступний саміт НАТО: в Альянсі назвали дату і місце
Фото: Pixabay
Лідери країн-членів НАТО планують провести наступний саміт в Іспаніє вже наступного року.
Про це повідомляє пресслужба Альянсу.
“Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі в Іспанії в 2022 році, а потім наступної зустрічі в Литві”, – йдеться у повідомленні.
Крім того, генеральний секретар Альянсу Єнс Столтенберг подякував прем’єр-міністру Іспанії Педро Санчесу за пропозицію прийняти саміт НАТО у 2022 році в Іспанії та додав, що це стане чудовою можливістю відзначити сорокову річницю членства цієї країни в Альянсі.
Нагадаємо, у НАТО підтвердили обіцянку прийняти до складу Альянсу Україну після надання та виконання Плану дій щодо членства в НАТО.
Дипломат Костянтин Єлісєєв заявив, що на саміті НАТО країни Альянсу вкотре продемонстрували підтримку України та вказали Києву на необхідність реформ.
Раніше генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Альянс буде продовжувати посилювати свою колективну оборону на тлі агресивних дій РФ.
Згодом генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг запевнив, що Російська Федерація не має права голосу у питанні щодо вступу України до НАТО.
Крім того, глава Білого дому Джо Байден заявив, що воєнні дії на території України не є перешкодою для вступу до НАТО, на відміну від корупції.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.