Новини

Делегувати в один кінець: у “ЄС” прокоментували ініціативу Рабіновича поїхати на парад 9 травня у Москву

Делегувати в один кінець: у “ЄС” прокоментували ініціативу Рабіновича поїхати на парад 9 травня у Москву

Народні депутати з фракції “Європейська Солідарність” вважають, що парламентарям, які збираються відвідати парад на честь 9 травня у Москві не слід повертатись в Україну.

Так Вікторія Сюмар і Софія Федина іронічно прокоментували ініціативу нардепа від “Опозиційної платформи – За життя” про участь делегації Верховної Ради у параді до 75-річчя перемоги у Москві.

“Ідею з українською парламентською делегацією на святкування Дня Побєди в Москві вважаю чудовою. За умови, що квиток учасникам святкувань – в один кінець. Без права повернення”, – написала Сюмар у Facebook.

“Рабинович вимагає від парламенту послати делегацію на московію на парад 9 травня. Раб закликає клякнути перед хазяїном… Пропоную делегувати в один кінець”, – зазначила Федина.

Нагадаємо, “Європейська Солідарність” вимагає від президента Володимира Зеленського повідомити, чи збирається він їхати на парад у Москву.

Крім того,  співголова фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко заявила, що керівництво Верховної Ради не відреагувало на провокацію депутата Вадима Рабиновича про участь парламентської делегації у параді до 75-річчя перемоги у Москві.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram