Делегація Нідерландів візьме участь у саміті “Кримської платформи”
Фото: pixabay
Делегація від уряду Нідерландів візьме участь у саміті “Кримської платформи”, що запланований на 23 серпня.
Про це заявив радник прем’єр-міністра Нідерландів з питань зовнішньої політики і політики безпеки Джофрі ван Лювен у ході телефонної розмови із заступником голови Офісу президента Ігорем Жовквою, передає пресслужба ОП.
У ході бесіди ван Лювен заявив, що Нідерланди будуть представлені на належному рівні на інавгураційному саміті “Кримської платформи”, а також урочистих заходах з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.
Крім того, Жовква розповів про ситуацію в тимчасово окупованому Криму та майбутню діяльність “Кримської платформи”.
Також сторони обговорили питання європейської інтеграції України. Зокрема, можливість підписання двосторонньої декларації з європейської перспективи України. Джофрі ван Лювен наголосив на важливості діалогу сторін з цього питання, а також активної співпраці за напрямами, визначеними Угодою про асоціацію між Україною та ЄС.
Зазначимо, перший саміт “Кримської платформи” запланований на 23 серпня 2021 року. Участь в установчому саміті, зокрема, візьме голова Європейської Ради Шарль Мішель, а також представники країн Європи.
Раніше стало відомо, що генсек НАТО може взяти участь у саміті “Кримської платформи”
Як відомо, Європейський парламент підтримав заснування “Кримської платформи” і закликав високопосадовців Євросоюзу та держави-члени ЄС надати цій ініціативі всю необхідну підтримку.
Нагадаємо, США закликали країни ООН до участі у “Кримській платформі”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.