Політика

До 15 червня Росія готується вислати понад 150 тисяч українців

До 15 червня Росія готується вислати понад 150 тисяч українців

Фото: Pixabay

Російська Федерація може вислати понад 150 тисяч громадян України.

Про це на засіданні Міжпарламентської асамблеї Співдружності незалежних держав (СНД) заявив заступник глави міністерства Росії Олександр Горовий, повідомляють російські ЗМІ.

За словами Горового, громадяни, які нелегально перебувають в Росії, мають до 15 червня покинути країну. За оцінкою МВС, в Росії “затрималися” 152 тисячі громадян України, 332 тисяч громадян Узбекистану, 247 тисяч – з Таджикистану і так далі.

“Якщо ми з вами цю чисельність до 15 червня не приберемо, як того передбачає указ президента, ці люди будуть піддані покаранню аж до видворення та закриття кордонів”, – зазначив він.

Нагадаємо, протягом 15 квітня в районі ООС було зафіксовано 7 порушень з боку збройних формувань Російської Федерації.

Крім того, Кремль погрожує подальшим загостренням на Донбасі.