Доба на Донбасі: бойовики вісім разів порушили “тишу”
Фото: facebook
Про це інформує пресцентр ООС.
“Противник обстрілював позиції підрозділів Об’єднаних сил із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 82 мм, гранатометів різних систем та стрілецької зброї, з великокаліберними кулеметами включно”, – йдеться в повідомленні.
У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ” зафіксовано три обстріли російськими окупаційними військами українських позицій – біля населеного пункту Південне. Ворог вів вогонь з ручних протитанкових гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї.
У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід” окупанти здійснили п’ять обстрілів: двічі біля Пісків – з мінометів калібру 82 мм, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї; двічі поблизу Водяного – з автоматичних гранатометів, стрілецької зброї та РПГ; неподалік Верхньоторецького – з великокаліберних кулеметів і автоматичних гранатометів.
23 листопада втрат серед особового складу Об’єднаних сил внаслідок обстрілів не було.
“З початку цієї доби російські окупаційні війська вели прицільний вогонь з великокаліберних кулеметів у районі Тарамчука. Обстріл тривав понад пів години. Втрат з боку українських військових не зафіксовано”, – зазначається в повідомленні.
23 листопада, російські бойовики зі станкових протитанкових гранатометів та стрілецької зброї обстріляли українські позиції в районі Південного.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.