Доба ООС: бойовики вісім разів обстрілювали позиції українських військових
Упродовж поточної доби, 18 листопада, збройні формування Російської Федерації 8 разів порушили режим припинення вогню.
Про це повідомляє пресцентр ООС.
Як зазначається, противник обстріляв позиції наших підрозділів із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 82 мм, а також озброєння БМП, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї.
5 обстрілів позицій українських захисників російські окупаційні війська здійснили у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ”:
неподалік Кримського – з гармат БМП-1, ручних протитанкових гранатометів та великокаліберних кулеметів;
неподалік Луганського – зі станкових і ручних протитанкових гранатометів та великокаліберних кулеметів;
двічі біля Новотошківського – з озброєння БМП-1, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї;
неподалік Травневого – зі станкових протитанкових, автоматичних гранатометів та стрілецької зброї.
В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід” противник здійснив 3 обстріли по позиціях Об’єднаних сил:
двічі біля Новомихайлівки – з мінометів калібру 82 мм, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї;
неподалік Лебединського – з автоматичних гранатометів і стрілецької зброї.
Впродовж поточної доби втрат внаслідок обстрілів серед особового складу Об’єднаних сил не зафіксовано.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.