Новини

Доба ООС: бойовики вісім разів обстрілювали позиції українських військових

Доба ООС: бойовики вісім разів обстрілювали позиції українських військових

Упродовж поточної доби, 18 листопада, збройні формування Російської Федерації 8 разів порушили режим припинення вогню.

Про це повідомляє пресцентр ООС.

Як зазначається, противник обстріляв позиції наших підрозділів із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 82 мм, а також озброєння БМП, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї.
5 обстрілів позицій українських захисників російські окупаційні війська здійснили у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ”:
неподалік Кримського – з гармат БМП-1, ручних протитанкових гранатометів та великокаліберних кулеметів;
неподалік Луганського – зі станкових і ручних протитанкових гранатометів та великокаліберних кулеметів;
двічі біля Новотошківського – з озброєння БМП-1, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї;
неподалік Травневого – зі станкових протитанкових, автоматичних гранатометів та стрілецької зброї.
В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід” противник здійснив 3 обстріли по позиціях Об’єднаних сил:
двічі біля Новомихайлівки – з мінометів калібру 82 мм, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї;
неподалік Лебединського – з автоматичних гранатометів і стрілецької зброї.

Впродовж поточної доби втрат внаслідок обстрілів серед особового складу Об’єднаних сил не зафіксовано.

Нагадаємо, 17 листопада противник 16 разів відкривав вогонь по позиціях українських військових. Втрат не зафіксовано.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.