Новини

Доба ООС: бойовики вісім разів обстрілювали українські позиції

Доба ООС: бойовики вісім разів обстрілювали українські позиції

Від початку 1 жовтня в районі проведення Операції об’єднаних сил (ООС) збройні формування Російської Федерації та її найманці вісім разів порушили режим припинення вогню.

Про це повідомляє пресслужба ООС.

Як зазначається, противник обстріляв позиції підрозділів Об’єднаних сил із заборонених Мінськими угодами мінометів калібру 82 мм, а також з гранатометів різних систем і стрілецької зброї.

Крім того, в порушення Мінських угод, противник відкрив вогонь з великокаліберних кулеметів, стрілецької зброї в районах ділянок розведення сил і засобів неподалік Золотого і Богданівка.

В районі відповідальності оперативно-тактичної групи “Схід” противник здійснив п’ять обстрілів позицій Об’єднаних сил, а саме неподалік Новотроїцького, в районі Богданівки, по ділянці розведення, а також поблизу Водяного.

В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ” противник здійснив три обстріли українських позицій, а саме неподалік Новолуганського, поблизу Південного і неподалік Золотого.

Протягом поточної доби втрат внаслідок ворожих обстрілу з нашої сторони не було.

Нагадаємо, 30 вересня збройні формування Російської Федерації та її найманці 19 разів порушили режим припинення вогню.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.